Güney çevre yolu üzerindeki bir evin bahçesine giren yaklaşık 1 metre uzunluğundaki zehirli engerek yılanını fark eden ev sahipleri durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen Osmaniye Belediyesi İtfaiye ekipleri yılanı yakalamak için çalışma başlattı. Uzun uğraşlar sonucu özel aparat sayesinde yakalanan yılan, çuval içerisine konulup, götürüldüğü doğal yaşam alanına geri bırakıldı.
Related Posts
İş insanı Uğur Akkuş’a ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçundan hapis cezası
Karşılıksız çek verdikleri gerekçesiyle yargılanan iş insanı Uğur Akkuş ve yeğeni Emre Akkuş “nitelikli dolandırıcılık” suçundan hapis cezasına çarptırıldı.
TFF 3. Lig’de play-Off’ta 2. Tur Tamamlandı!
TFF 3. Lig Play-Off 2. tur rövanş karşılaşmaları tamamlandı. İkinci maçlar sonunda rakiplerine üstünlük kuran Belediye Kütahyaspor, 52 Orduspor FK, Efeler 09 Spor ve Muş 1984 Muşspor tur atlayan ekipler oldu. Bugün oynanan müsabakaların sonuçları …
İsrail’le ticarete devlet de devam ediyor: Gazeteci Metin Cihan belgesiyle paylaştı
Gazeteci Metin Cihan, Türkiye Varlık Fonu bünyesindeki Eti Maden’in, İsrail ordusuna da hizmet veren bir şirkete toplam 21 tonluk bor madeni gönderdiğini iddia etti.